Ügyfélszolgálat: (88) 411-141
Hibabejelentés (24 órás ügyelet): (88) 425-498
Akadálymentesített változatVáltás magyar nyelvreSwitch to englishAuf deutsch

Bérszámfejtő, TB ügyintéző munkakörbe, munkatársat keres azonnali munkakezdéssel

A BAKONYKARSZT Zrt.

Veszprémi székhelyére

Bérszámfejtő, TB ügyintéző

munkakörbe, munkatársat keres azonnali munkakezdéssel

Feladatok:

  • foglalkoztatottakra vonatkozó bejelentési, adatszolgáltatási kötelezettségek teljesítése;
  • munkabérek, bérjellegű kifizetések számfejtése;
  • társadalombiztosítási kifizetőhelyi feladatok teljes körű ellátása;
  • hatóságok felé történő adatszolgáltatás;
  • bevallások, statisztikák, jelentések készítése;
  • munkáltatói igazolások elkészítése, kilépő dolgozók iratainak, igazolásainak összeállítása;
  • részvétel az éves bérköltség tervezésében;

Elvárások:

  • szakirányú, középfokú (bérszámfejtő és TB ügyintéző) végzettség;
  • 2-3 éves TB ügyintézői, bérszámfejtő tapasztalat és gyakorlat;
  • Excel, Word felhasználói szintű ismerete;
  • naprakész munkajogi ismeretek;
  • alapos ismeret a béren kívüli juttatások körében,
  • nagyfokú munkabírás, rugalmasság, megbízhatóság, pontosság és diszkréció,
  • kiváló problémamegoldó és önálló munkavégzési készség;
  • csapatban való hatékony közreműködés.

A szakmai önéletrajzot a megpályázott munkakör feltüntetésével a gyorffy.viola@bakonykarszt.hu e-mail címre várjuk.

  • Jelentkezési határidő: 2021. június 25.
Kapcsolattartó
Rózsáné Győrffy Viola
Pályázat