Ügyfélszolgálat: (88) 411-141
Hibabejelentés (24 órás ügyelet): (88) 425-498

Villanyszerelő

A Bakonykarszt Zrt. várpalotai telephelyére Villanyszerelő munkakörbe munkatársakat keres azonnali munkakezdéssel.

Feladatok:
  • Törpe-, kis-, közép-, és nagyfeszültségű villamos hálózatokon történő munkavégzés;
  • Távközlési, adatátviteli hálózatokon történő munkavégzés;
  • Folyamatirányító rendszerek kezelése, paraméterezése, hibakeresés, javítás;
  • A szolgáltatás folytonosságának biztosítása;
  • A szennyvíztisztító telepek és átemelők erősáramú berendezéseinek karbantartása
  • hibáinak javítása;
  • Méréstechnikai berendezések folyamatos üzemeltetése, karbantartása
  • A munkavédelmi, tüzvédelmi és környezetvédelmi előírások, valamint, a Társaságnál
  • érvényben lévő házirend és belső szabályzatok betartása.
Elvárások:
  • villanyszerelő szakképesítés;
  • minimum 2-3 év munkatapasztalat, de pályakezdők jelentkezését i is várjuk;
  • nagyfokú munkabírás, rugalmasság, megbízhatóság, pontosság, precizitás;
  • kiváló problémamegoldó és önálló munkavégzési képesség, de csapatban is
  • hatékonyan tudjon dolgozni.
A pályázatokat a telephely és munkakör megjelöléssel várjuk kizárólag az alábbi elérhetősegre:
Kapcsolattartó
Stadler Emese
stadler.emese@bakonykarszt.hu