Ügyfélszolgálat: (88) 411-141
Hibabejelentés (24 órás ügyelet): (88) 425-498
Akadálymentesített változatVáltás magyar nyelvreSwitch to englishAuf deutsch

Fejlesztési előadó

A BAKONYKARSZT Zrt.
Központi Telephelyére
munkakörbe, munkatársat keres azonnali munkakezdéssel

Feladatok:
•Fejlesztési tervek készítése, tervfeladatok előkészítése, lebonyolítása és koordinálása.
•A fejlesztési tervek változásának nyomon követése, a módosítások átvezetése, azok dokumentálása, valamint a kapcsolódó jóváhagyási, tájékoztatási eljárások lefolytatása.
•Fenntartási terv készítése és annak tervszerű végrehajtásának koordinálása.
•A Társaság vállalkozási tevékenységéhez kapcsolódóan árajánlatok készítése, szerződéskötések lebonyolítása és a tevékenység végrehajtásának koordinálása.

Elvárások:
•Felsőfokú végzettség (vízellátás-csatornázás szakterület előny);
•Excel, Word felhasználói szintű ismerete;
•Precizitás és önálló munkavégzésre való képesség;

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A pályázatokat 2024. április 26-ig várjuk kizárólag az alábbi e-mail címre: stadler.emese@bakonykarszt.hu
Kapcsolattartó
Pályázat